Dorota i Tomek zwycięzcami 22. finału Kursu od Dwójki do Asa!

13 lutego zakończyliśmy nasz 22. kurs Od Dwójki Do Asa rozegraniem przez uczestników ich pierwszego turnieju brydża sportowego. Na liście startowej znalazło się aż 14 par, co stanowi absolutny rekord!

  

Turniej był bardzo wyrównany, jako że zawodnicy wykorzystywali wszystkie informacje poznane na zajęciach. Przede wszystkim, pamiętali o bilansie, dzięki czemu zagrali bardzo wiele końcówek! Jedna z nich mogła zadecydować o końcowym rezultacie turnieju. Przez cały turniej o pierwsze miejsce walczyli na zmianę Waldek z Bożeną oraz Dorota z Tomkiem, który zastępował nieobecnego Łukasza Ż. Ostatnie rozdanie zadecydowało o końcowej kolejności w turnieju, o włos (tj. 0,6%) wygrali Dorota z Tomkiem, którzy okazali się nie dość, że najlepszą, to również najszybciej grającą parą😊 Wielkie gratulacje!

 

Na najniższym stopniu podium stanęli panowie, Krzysztof i Stanisław, którzy zgarnęli aż trzy „maksy” (100%). Niestety, zaliczyli również dwa „zera” grając przeciwko przyszłym zwycięzcom turnieju.  Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich uczestników, podczas turnieju panowała wspaniała atmosfera – rywalizacja była zacięta, ale co i rusz słychać było wybuchy śmiechu dobrze bawiących się uczestników.

Pełne wyniki turnieju znajdują się tutaj.

Do zobaczenia już za tydzień na kontynuacji naszego kursu, a grupa od następnego tygodnia nazywać będzie się GRUPA IMPAS. Na kontynuacji kursu dowiecie się między innymi czym jest właśnie ten „impas”, a także poznacie wiele innych ciekawych zagadnień. Zapraszamy!