Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

Co dwie nagrody to nie jedna!

W ostatni poniedziałek rozegraliśmy wyjątkowy turniej – rozdaliśmy dużo więcej nagród niż zazwyczaj! Rozegraliśmy turniej finałowy dla dwóch grup – Atutów i Szlemików. W każdej grupie rozdaliśmy nagrody za klasyfikację długofalową oraz nagrody za pierwsze 3 miejsca w turnieju! Par było aż 10 – nie tak łatwo wygrać taki duży turniej.

Nagrody do wygrania w turnieju!

Podczas turnieju udało nam się zagrać 15 rozdań w czasie 2,5 godziny – to bardzo dobry wynik! Podobne tempo gry można spotkać na naszych wyjazdach integracyjnych! Rozdania były przygotowane, po to żeby sprawdzić nasze umiejętności! Znalazło się również kilka rozdań zaciągniętych wprost z BridgeMastera, które sprawdzały naszą wiedzę rozgrywką i jeśli ktoś robił te zadania to miał troszkę łatwiej. Jednak samo zauważenie książkowego problemu w rzeczywistym rozdaniu jest bardzo trudne – dobre wykonanie jest jeszcze trudniejsze.

W celach lepszej integracji obu grup pomieszaliśmy trochę pary. Staraliśmy się, że w parze była osoba z grupy Atut i z grupy Szlemiki (oczywiście jeśli się to dało). Trzecie miejsce w turnieju zajęły Ania (Atut) i Donata (Szlemiki). Wyniki turnieju można znaleźć tutaj.

III miejsce – Ania i Donata

Drugie miejsce w turnieju zdobyły Ewa (Szlemiki) i Michalina (Szlemiki).

II miejsce – Ewa i Michalina

Zwycięzcami turnieju z duża przewagą zostali Jacek (Atut) i Jerzy (Szlemiki).

I miejsce – Jacek i Jerzy

Klasyfikację długofalową w grupie Szlemiki wygrała Ewa. Drugie miejsce zajęła Donata, a trzecie Jerzy.

Klasyfikację długofalową w grupie Atuty wygrała Ania. Drugie miejsce zajął Jacek, a trzecie Ellena.

W przyszłym tygodniu rozpoczynamy wspólne zajęcia dla obu grup. Grupa będzie nazywać się Szlemiki Atutowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *