Dużo emocji także w czwartek!

25 kwietnia wspólnym turniejem o Puchar Wiosny zakończyliśmy zmagania w czerwonych grupach najdłuższych stażem, czyli Rekontra i Ekspercka, a także w grupach licytujących najczęściej szlemy (hihi, czyli Szlem oraz Licytuj).
Turnieje odbyły się na tych samych rozkładach kart, więc można się porównać 🙂

 Niesamowita rywalizacja toczyła się w sali nr 2. Wyniki zmieniały się jak w kalejdoskopie, a finalnie tyle samo punktów zdobyły Magda i Kasia oraz Ewa i Ania – o zwycięstwie tych pierwszych zadecydował bezpośredni pojedynek! Trzecie miejsce zdobyli szczęśliwi Ina i Wojtek, którzy o włos wyprzedzili utytułowanych Mateusza i Przemka. Szczegółowe wyniki tutaj.

W równie zaciętym turnieju par dwa piętra wyżej podium zajęły same Panie. Zwyciężyły Ewa i Hania, a tuż za nimi Marta & Marta, a na trzecim miejscu Ania i Magda z grupy Szlem. Szczegółowe wyniki tutaj. Okrzykom radości nie było końca, wybitny fotoreporter uchwycił zwyciężczynie:

W klasyfikacji długofalowej (punkty za wszystkie zajęcia od początku roku zsumowane) wyglądały następująco.
W grupie ‘Eksperckiej’ zwyciężył Wojtek, na drugim miejscu Krzysztof, na trzecim Ania. Szczegóły tutaj.

W grupie czwartkowej Rekontra triumfowała Ania, przed poprzednimi mistrzyniami Kasią oraz Ewą, które dzielił… 1 pkt. Wielkie brawa, było to najbardziej zacięta rywalizacja ze wszystkich grup 🙂 a szczegółowe wyniki tutaj.

W klasyfikacji długofalowej grupy Licytuj zwyciężyła Marta G. przed stałą partnerką Martą Sz a na trzecim miejscu  Margareta, szczegółowe wyniki tutaj. W klasyfikacji grupy Szlem najlepsza okazała się Magda N, przed Gosią, a pretendentek do trzeciego było kilka, lecz najlepszym wynikiem mogła pochwalić się Donata – brawo! Szczegóły tutaj.

Raz jeszcze wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych optymalnych kontraktów i wybitnych rozgrywek!
Nauka Brydża Team