Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

Finał kursu „Od dwójki do Asa”

W połowie października rozpoczęliśmy nowy kurs „Od dwójki do Asa”. Czas mijał szybko na poznawaniu tajników brydża. Nim się obejrzeliśmy minęły 4 tygodnie i nadeszły najbardziej wyczekiwane zajęcia – turniej finałowy! Emocji było co nie miara – walka do samego końca i wspaniała rywalizacja. Zwyciężyli Ludmiła i Roman. Wysunęli się na prowadzenie dopiero pod sam koniec! W połowie turnieju nie szło im najlepiej, ale odrodzili się jak feniks z popiołów. Dzięki temu wygrali złotą statuetkę.

Znakomici brydżyści. A obok Krystian.

Warto dodać, że wszystko rozstrzygnęło się w dwóch ostatnich rozdaniach. Drugie miejsce zajęły Magda i Małgosia. Dobrze rozgrywały i skutecznie wistowały, co wystarczyło do końcowego sukcesu.

Na najniższym stopniu podium znaleźli się Agnieszka i Paweł. Mimo zajęcia ostatniego wyróżnionego miejsca, to oni najbardziej cieszyli się z sukcesu.

Na koniec widać było uśmiechy na twarzach uczestników, co zwiastuje, że nie raz jeszcze spotkają się przy brydżowym stoliku. Wszyscy cieszyli się z gry na żywo i zawiązanych znajomości, przecież pandemiczne przenoszenie życia do Internetu odcisnęło się na życiu towarzyskim nas wszystkich.

Wyniki turnieju tutaj