Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

Idzie wiosna

Za oknem już coraz więcej słońca. Z tego powodu na zajęciach grupy Rekontra żegnamy już zimę i podsumowaliśmy sobie kilka ostatnich tygodni zajęć. Wręczyliśmy nagrody za klasyfikację długofalową.

Walka trwała do samego końca! Dla pewnej odmiany zagraliśmy dziś turniej na maksy. Rzadko nam się to zdarzało do tej pory, ale dobrze jest znać różnicę między impami a maksami. Ale poza tym, że znamy teorię to dobrze jest naszą wiedzę sprawdzić w taktyce.

Przed turniejem finałowym 3 osoby mogły wygrać klasyfikację długofalową: Roman, Marcin i Gosia. Walka między nimi trwała do ostatniego rozdania. Pierwsze miejsce w turnieju zajęły Joasia z Tomkiem. Był to ich debiut w tej grupie i już po pierwszy turnieju widać, że będą chcieli być wysoko. Drugie miejsce zajęli Dorota z Romanem. Dzięki temu Roman wygrał klasyfikację długofalową! To już ich drugi wspólny turniej – widać, że dobrze się rozumieją podczas gry!

Zwycięzca Klasyfikacji Długofalowej – Roman

Walka o drugie miejsce w klasyfikacji długofalowej trwało do ostatnich rozdań. Gosia z Marcinem zajęli miejsce ex aequo. Poznaliśmy finałowe rozstrzygnięcia: drugie miejsce zajął Marcin, a trzecie miejsce zajęła Gosia.

Drugie miejsce zajął Marcin

Trzecie miejsce zajęła Gosia

Trzecie miejsce w turnieju zajęli Marta z Jankiem. Byli najlepszą parą ze swojej poprzedniej grupy i nagrodą za takie osiągniecie było ptasie mleczko!

Najlepsza para z grupy Kar – Marta i Janek (nieobecny)

Nastroje dopisywały a podczas turnieju udało nam się zagrać rekordowe 18 rozdań! W przyszłym tygodniu zajmiemy się nowymi tematami, które na pewno przydadzą się podczas zbliżającego się wyjazdu integracyjnego! Więcej informacji o nim można znaleźć tutaj!