Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

Informacje

Chcemy, aby każdy uczestnik kursu kończył go zadowolony nie tylko z nowo nabytych umiejętności, lecz także z mile spędzonego czasu! Organizujemy:

– Kursy od podstaw. 4 spotkania po 2-3 godziny, podczas których nauczysz się grać w brydża.

– Kursy dla początkujących. Umiesz grać w brydża, ale chcesz zaimponować swoim znajomym nowymi umiejętnościami? Z nami poznasz tajniki brydża porównawczego i udoskonalisz swoje umiejętności.

– Szkolenie dla średnio-zaawansowanych. Grywasz już w turniejach, ale zajmujesz miejsca w ogonie stawki? Drużyna, w której grasz walczy o awans do wyższej ligi? Przygotujemy do gry na wyższym poziomie, poprawiając umiejętności indywidualne oraz ułatwiając zrozumienie w parze.

– Szkolenia przez internet. Nie masz ochoty ruszać się z domu by pograć lub się pouczyć? Możemy zorganizować szkolenie korzystając z popularnego serwera do gry BBO, lub jakiegokolwiek innego.

Nie masz z kim grać w brydża? Chcesz połączyć przyjemne z użytecznym? Zagraj w brydża z jednym z naszych nauczycieli. Postaramy się poprawić Twoje błędy przy brydżowym stoliku.

Zorganizujemy wspaniałą zabawę połączoną z nauką i grą w brydża na różnych happeningach, wyjazdach integracyjnych czy szkoleniach dla firm.

3 komentarze do “Informacje”

  1. Stanisław Zieliński

    Gram w brydża od wielu lat z przerwami, ale głównie towarzysko, na średnim poziomie zaawansowania. Chciałbym poprawić swoje umiejętności i mieć okazję do regularnego grania sportowego. Chętnie pograłbym z kimś, kto jest na średnim poziomie i szuka partnera. Mieszkam w Warszawie.
    Pozdrawiam,
    Stanisław Zieliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *