Magda i Ania wygrywają 20. finał Kursu od Dwójki do Asa!

5 listopada zakończyliśmy nasz 20. kurs Od Dwójki Do Asa rozegraniem przez uczestników ich pierwszego turnieju brydża sportowego. W szranki stanęło rekordowe 12 duetów.

 

Turniej od początku był wyrównany, a zawodnicy stosowali przeróżne zasady od “kto gra w piki ma wyniki” po “3 bez atu partnera rzecz święta – pasuję”. Początkowo prowadzili Basia z Grzegorzem, ale nieco gorszy finisz dał miejsce za podium, tuż obok Ania z drugą Basią 🙂 Obie pary przyjęły te wyniki za dobry prognostyk przed kolejnym turniejem, który odbędzie się 17 grudnia (taki mały spoiler) i zostały nagrodzone brawami przez całą grupę.

Na najniższym stopniu podium znaleźli się Donata i Arek, którzy bardzo skutecznie posługiwali się kontrą karną. Drugie miejsce zdobyły Żaneta z Małgosią – rozpoczęły turniej baaardzo źle (dwa razy po 0%), ale potem przyszła świetna passa i gdyby było więcej rund to panie pokonałyby chyba każdego!

 

Chyba, ponieważ w świetnej dyspozycji były Ania oraz Magda, narzucając przeciwnik swój styl gry, skutecznie rozgrywając i groźnie wistując. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników, ponieważ turniej rozgrywany był w świetnej, sportowej, ale i przyjaznej atmosferze!
Pełne wyniki turnieju znajdują się tutaj.

Do zobaczenia już za tydzień na kontynuacji naszego kursu, a grupa od następnego tygodnia przyjmuje nazwę GRUPA SZLEM. Chyba wiecie co to oznacza i co będziemy ćwiczyć na najbliższych zajęciach… Obiecujemy, że będzie gorąco!

Ewa, Kacper i Łukasz