Mikstowa środa

W upalną środę rozegraliśmy turniej o Puchar Lata – całkiem spory, ponieważ na starcie stanęło w szranki 14 par. Rozdania były emocjonujące i nieco podchwytliwe (ha, ha), a najlepiej od początku radzili sobie Margareta i Tomek, którzy w całym turnieju zgromadzili też 4 ‘pełne maxy’ (czyli po 100%) i zwyciężyli. Drugie miejsce zajęli Martyna i Wojtek, którzy przez cały turniej prezentowali równą formę w okolicach 60%. Tuż za nimi do mety dobiegła Ludmiła wraz z Mirkiem. Zatem na podium same miksty! Czy to recepta na sukces? Tuż za podium uplasowały się Ela i Grażyna, które debiutowały razem w parze, a występ należy uznać za udany.

 

 

 

 

 

 

 

 

W turnieju brały udział 3 grupy, a “najmłodszą” z nich jest Grupa Impas. W  klasyfikacji generalnej na III miejscu uplasował się Waldemar wyprzedzając, dzięki bardzo dobrej grze w turnieju jego partnerki – Bożeny, o włos (!) czwartą Elę. Drugie miejsce zajął Paweł, a zwyciężyła najczęściej mu partnerująca Paulina. W grze triumfatorów widać już wiele brydżowej dojrzałości i pewności, oby tak dalej! Pełne wyniki – tutaj.

 

W klasyfikacji Grupy Licytuj pozycję lidera bez wysiłku obronił Tomek, do którego powędrował kolejny tego wieczoru puchar. II miejsce zajęła Margareta, dla której również to był tydzień świetnych brydżowych wyników 🙂 Trzecie miejsce w klasyfikacji zajął Maciek nieznacznie wyprzedzając czwartą Ewę. Szczegóły tutaj.

W klasyfikacji generalnej (tu) najstarszej stażem grupy miejsce na półce dla nowego (kolejnego) pucharu od dawna szykowała Jagna, która wyprzedziła swoją stałą partnerkę Ikę, a III miejsce dla Ludmiły! Komplet pań na podium, które już niedługo w Łebie będą walczyć o czołowe miejsce w kolejnych turniejach naszego brydżowego wyjazdu!

Serdecznie gratulujemy wspaniałej rywalizacji w sportowej atmosferze i zapraszamy za tydzień na ciąg dalszy naszych brydżowych zmagań w kolejnej punktacji 🙂