Nowa grupa i kurs brydża tylko dla młodzieży!

Kurs od „dwójki do asa”

Nasze zajęcia przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 10 do 15 lat[1], które nie miały jeszcze styczności z brydżem: zaczniemy od podstaw, by skończyć na bardziej skomplikowanych technikach gry w brydża. Na czwartych zajęciach nie tylko zgłębimy tajniki gry i poznamy wszystkie zasady, lecz także rozegramy pierwszy w życiu profesjonalny turniej brydża sportowego, kończąc I etap kursu. Celem drugiej części kursu (31.10 – 21.11) będzie nauka zaawansowanych metod w licytacji brydżowej i trzeciej (28.11 – 19.12) podniesienie zdolności analitycznych oraz rozegranie kolejnego turnieju kończącego I kwartał nauki.

Zajęcia prowadzone będą w grupach ok. 12 osób. Istnieje możliwość dołączenia w trakcie kursu.

Pierwsze zajęcia:  3 października 2017 r. Zajęcia będą odbywały się w każdy wtorek, godz. 16:30 – 18

Miejsce: LO im. Czackiego, ul. Polna 5, Warszawa

Prowadzący: zajęcia prowadzone będą przez Jacka Ciechomskiego – Instruktora Sportu z wieloletnim doświadczeniem oraz Hannę Ciuńczyk – aktualną v-ce Mistrzynię Europy Juniorek w brydżu sportowym!

Dla kogo: cykl szkoleniowy „Od dwójki do Asa” skierowany jest do dzieci w wieku 10-15 lat, niegrających nigdy lub w nieznacznym zakresie czasowym w brydża.

Jeśli jesteś bystry, lubisz łamigłówki, grasz w szachy lub chciałbyś osiągnąć sukces w sporcie bez unikania połowy zajęć szkolnych (😊) to gra w brydża sportowego na pewno nie będzie zmarnowanym czasem! Polska młodzież odnosi wiele sukcesów na arenie międzynarodowej, jesteśmy aktualnymi Mistrzami Europy U16!    

   

Brydż to sport umysłowy, który łączy wysiłek intelektualny ze sportową rywalizacją. To gra przy użyciu 52 kart, w której 4 gracze w dwóch parach chcą osiągnąć jak najlepszy wynik.

  • Podnosimy zdolności analityczne
  • Ćwiczymy wyobraźnię, kreatywność, myślenie nieszablonowe
  • Poprawiamy pamięć

Cennik:

Wariant

Cena za 1 osobę

Cena za 2 osoby

Cena za 3 osoby

Pojedyncza część kursu,
4 zajęcia w terminach:
(3-24 X; 31 X – 21 XI, 28 XI – 19 XII)

250 zł

400 zł

500 zł

Cały kurs = 12 zajęć,
3 X – 19 XII
(wpłata do 6 X)

650 zł

1 050 zł

1 300 zł

Zgłoszenia e-mailem: [email protected]

Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://warszawa.naukabrydza.pl/ W naszej ofercie posiadamy również inne kursy dla dorosłych na różnych poziomach zaawansowania, a także kurs w języku angielskim. Jeżeli jesteś zainteresowany – napisz do nas!  [email protected]

 

[1] Sugerowany wiek, za naszą zgodą może on się nieznacznie różnić