Nowy kurs brydżowy od dwójki do asa dla początkujących od 18 października

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na kurs dla początkujących, który rusza 18 października.

Kurs od „dwójki do asa”

Nasze zajęcia przeznaczone są dla osób, które nie miały jeszcze styczności z brydżem: zaczniemy od podstaw, by skończyć na bardziej skomplikowanych technikach gry w brydża. Na piątych zajęciach nie tylko zgłębimy tajniki gry i poznamy wszystkie zasady, lecz także rozegramy pierwszy w życiu profesjonalny turniej brydża sportowego.

Pierwsze zajęcia: 18 października 2017 r.  o godzinie 18:30.

Cena: 300 zł.

Zgłoszenia e-mailem: [email protected]

Miejsce: LO im. Czackiego, ul. Polna 5, Warszawa

Termin: cykl obejmuje 5 spotkań – cztery 2.5 godzinne zajęcia oraz ponad trzygodzinny turniej. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu w środy o godz. 18:30 (przerwa na Święto 1 listopada).

Prowadzący: zajęcia prowadzone będą przez Łukasza Witkowskiego – Mistrza Świata Juniorów i Akademickiego vice Mistrza Świata oraz  Hannę Ciuńczyk – aktualną v-ce Mistrzynię Europy Juniorek.

Dla kogo: cykl szkoleniowy „Od dwójki do Asa” skierowany jest do początkujących, niegrających nigdy lub w nieznacznym zakresie czasowym w brydża.

Promocja!  „Przyjdź we dwoje” : Zabierz ze sobą znajomego, a oboje zapłacicie za kurs 50 zł mniej!

Brydż

Brydż to sport umysłowy, który łączy wysiłek intelektualny ze sportową rywalizacją. To gra przy użyciu 52 kart, w której 4 gracze w dwóch parach chcą osiągnąć jak najlepszy wynik.

W jaki sposób?

Brydż to połączenie zdolności analitycznych z wykorzystaniem statystyki oraz psychologii. Gra w brydża to znakomity sposób na spędzanie wolnego czasu, gdyż łączymy przyjemne z pożytecznym, ponieważ:

  • Podnosimy zdolności analityczne
  • Ćwiczymy wyobraźnię, kreatywność, myślenie nieszablonowe
  • Poprawiamy pamięć
  • Grając z różnymi partnerami wzajemnie się poznajemy podnosząc zaufanie
  • Miło spędzamy czas

W naszej ofercie posiadamy również inne kursy dla graczy na różnych poziomach zaawansowania, a także kurs w języku angielskim. Jeżeli jesteś zainteresowany – napisz do nas!  [email protected]