Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

Otwieramy Multi

W ten czwartek zagraliśmy turniej finałowy kursu od dwójki do asa w najnowszej grupie Nauki Brydża w Warszawie – grupie Multi. Było to podsumowanie naszego pięciotygodniowego kursu, przez cały turniej towarzyszyły nam spore emocje!

Na zawodników czekały puchary oraz upominki Nauki Brydża
Nasze wspaniałe krówki to już tradycja

Rozpoczęliśmy spotkanie punktualnie o godzinie 18:30. Na początku wylosowaliśmy naszych partnerów na turniej finałowy, a potem zasiedliśmy do gry. W turnieju czekało na nas 8 specjalnie przygotowanych rozdań. Była to okazja wykorzystać wiedzę w praktyce i zdobyć swoje pierwsze pucharki.

Niestety na podium mamy tylko 3 miejsca, zatem zobaczmy komu one przypadły. Na trzecim miejscu znaleźli się Ania i Krzysiek.

Ania i Krzysiek bronią kontraktu rozgrywanego przez Kasię

Jednym z ich większych zysków była bardzo dobra końcówka w kiery, którą ze spokojem wygrali! Nie bali się oni wysokich kontraktów, dzięki czemu udało im się zdobyć trzecie miejsce podium.

Ania i Krzysiek – III miejsce w turnieju

Zbliżamy się do drugiego miejsca. Tutaj pod czujnym okiem Edka Paweł wygrywał kolejne, ambitne kontrakty! Dzięki temu udało im się uzyskać w pełni zasłużony, wyśmienity wynik.

Paweł i Edek podczas licytacji istotnego kontraktu

Tutaj ponownie odwaga została nagrodzona, ponieważ Paweł bezproblemowo poradził sobie z końcówką w kiery. W wyniku tego udało mu się uzyskać drugie miejsce na podium.

Edek i Paweł – II miejsce podium

W turnieju jednak zdominowały panie… Irena i Edyta!

Złożyło się na to wiele rozdań, ale na pochwałę zasługuje szczególnie jedno:

Kluczowe rozdanie dla Ireny i Edyty

Dziewczyny jako jedyne wylicytowały, ale też wygrał szlemika w bez atu na linii EW! Zarówno licytacja, a także rozgrywka były wyśmienite, a ukoronowaniem tego był wspaniały wynik dla nich.

Edyta i Irena – zwyciężczynie turnieju finałowego

Wyniki szczegółowe turnieju można znaleźć tutaj.

Jeszcze raz dziękuję Wam bardzo za udział w marcowym kursie, jesteście wspaniałą grupą! Na szczęście już za tydzień widzimy się na kolejnych czwartkowych zajęciach. Podczas kontynuacji będziemy stale uczyć się nowych zagadnień brydżowych, grać lokalne turnieje z innymi grupami, a także uczestniczyć w sezonowych wyjazdach. Jednym słowem wielka przygoda brydżowa staje przed nami otworem.

Nie pozostaje mi nic innego jak przywitać nową grupę Multi w naszej warszawskiej społeczności, już nie mogę doczekać się naszych kolejnych zajęć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *