Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

Pierwszy kurs już w styczniu! Ruszyły zapisy!

Już w styczniu udowodnimy, że wbrew temu co się powszechnie mówi, brydż nie jest grą trudną. Wystarczy 5 zajęć, by nie tylko zgłębić tajniki gry i poznać wszystkie zasady, lecz także rozegrać pierwszy w życiu profesjonalny turniej.
Pierwsze zajęcia już 15 stycznia 2013 roku, o godzinie 18.30!
Dzięki współpracy z serwisem beesfund.com można się zapisać już dziś. Dla pierwszych klientów niższe ceny!

Zapisz się

Zajęcia prowadzone będą w małych grupach (ok. 12 osób) w  Akademii Leona Koźmińskiego, znajdującej się przy ulicy Jagiellońskiej. Kurs prowadzony będzie przez przez Jacka Ciechomskiego – Arcymistrza Międzynarodowego, wielokrotnego Mistrza Polski oraz Przemysława Janiszewskiego – Arcymistrza Międzynarodowego i Mistrza Polski z 2010 roku. .

Pierwsze zajęcia 15 stycznia 2013r.,  o godzinie 18.30

Cena:300 zł.

mail: [email protected]

Szczegółowe informacje:

Dla kogo: cykl szkoleniowy „Od dwójki do Asa” przeznaczony jest dla początkujący, nie grających nigdy lub w nieznacznym zakresie czasowym w brydża sportowego

Prowadzący: Zajęcia prowadzone będą przez Jacka Ciechomskiego – Arcymistrza Międzynarodowego, wielokrotnego Mistrza Polski oraz Przemysława Janiszewskiego – Arcymistrza Międzynarodowego i Mistrza Polski z 2010 roku.

Miejsce:  Akademia Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 57/58

Termin: cykl obejmuje 5 spotkań – 4 dwugodzinne zajęcia i 3-godzinny turniej, zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu we wtorki o godzinie 18.30.

[singlepic id=2 w=320 h=240 float=]