Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

Puszczykowo 2022 – wyjazd integracyjny

Wyjątkowa gratka dla brydżysty już za miesiąc! Spotkamy się na cały weekend brydża, a specjalną atrakcją wydarzenia będzie Pro – Am czyli turniej z Mistrzami brydża.

Wyjazd brydżowy w Puszczykowie 03-05.06.2022. Szczegóły i zapisy tutaj

Pro – Am odbędzie się w sobotę, ale my na przygodę z brydżem zapraszamy od piątku do niedzieli: będą turnieje na różnym poziomie, wykłady znakomitych gości, ognisko czy pizza. Świetna zabawa skumulowana w jeden weekend (jest możliwość noclegu na miejscu!)

Co to ten Pro – Am? W turnieju zagrasz w drużynie (czyli co najmniej 6 rozdań) z zaproszonym przez nas gościem, który na pewno będzie jednym z najlepszych graczy w Polsce. To tak jak zagrać debelka z Igą Świątek przeciwko Hubertowi Hurkaczowi, tenisistom rzadko się trafia taka gratka, ale w brydża możesz mieć taką przyjemność. Podczas turnieju zapewniamy także przekąski oraz napoje (także te alkoholowe), a po turnieju zjemy kiełbaski przy ognisku, więc nie tylko brydż będzie atrakcją tego wydarzenia. Pro – Am odbędzie się w sobotę 4 czerwca o godzinie 16:00

Nie musisz się martwić, że grasz krótko w karty – w zeszłych latach grały osoby tuż po kursie od podstaw i świetnie się bawili. Mistrzowie natomiast są starannie selekcjonowani i na turniej zapraszamy tylko tych uśmiechniętych, wesołych i cierpliwych.

Puszczykowo 2022

Zobacz pakiety