Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

Relacja z turnieju w Warszawie 24.02

Wczoraj rozegraliśmy specjalny turniej w Warszawie. Zebrała się niemała grupa zawodników pragnąca zdobyć wyjątkowe statuetki, ale przede wszystkim dobrze się bawić przy grze w brydża. Zaczęliśmy grę o godzinie 18:30, przez następne 3 godziny czekało na nas rozegranie szesnastu rozdań. Zdjęcia znajdziecie poniżej. Zachęcamy do podzielenia się swoimi fotkami. Tutaj kilka zdjęć zmagań przy stolikach:

Pojedynek najbardziej zaawansowanej grupy w Warszawie – Rekontry
W wolnej chwili na każdego czekały wyśmienite, brydżowe krówki!

Po zakończonym turnieju przed wręczeniem pucharów czekała nas analiza rozegranych rozdań. Przeprowadził ją Edek – zwycięzca kadry U26/U31. Wykonał, jak przystało na mistrza, dogłębną analizę przyglądając się nawet najbardziej interesującym szczegółom. Dzięki temu każdy mógł dowiedzieć się, jak można było wylicytować szlemika lub skutecznie obronić się w danym rozdaniu.

Trafna analiza jest pomocna w wyciąganiu wniosków z turnieju

Na koniec przyszedł wyczekiwany moment ogłoszenia wyników oraz wręczenia pucharów. Walka trwała do ostatniego rozdania, a rozstrzygnięcia były kwestią dziesiątych części procenta! Oto zdobywcy podium:

III miejsce – Ellena i Natalia
II miejsce – Marek i Julia
I miejsce – Magda i Dorota

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas podczas turnieju. To był świetny piątkowy wieczór, mamy nadzieję zobaczyć się ponownie przy następnym wspólnym turnieju w Warszawie!

Jesteś spragniony/spragniona turniejowych emocji? Zapraszamy na wyjazd do Spały. Będzie to świetna okazja by w jeden weekend zagrać nawet 10 turniejów! Możesz również wziąć udział w wybranych przez siebie rozgrywkach. Szczegóły znajdziesz w linku powyżej.

2 komentarze do “Relacja z turnieju w Warszawie 24.02”

  1. Po raz pierwszy brałam udział w turnieju brydżowym. Jestem zachwycona rozgrywkami ( pomimo moich słabych wynikow). Trenerzy są świetni. Wprowadzili sympatyczna atmosferę . Wyjaśnili kolejne rozdania. Z przyjemnością wezmę udział w następnych rizgrywkach

  2. Donata, dziękujemy bardzo za miłe słowa. Cieszymy się, że podobają się Wam takie wydarzenia, to motywuje nas do dalszego działania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *