Szlemowy Puchar Lata za nami!

W poniedziałek rozegrany został ostatni turniej w letnim cyklu grup Szlem i Sekwens. Zawodnicy musieli wykazać się nie tylko znajomością nauczonego systemu licytacyjnego, ale również zdobytą intuicją brydżową. Pierwsze miejsce zdobyli Sabina i Przemek. Jako jedyna para wylicytowali i wygrali wielkiego szlema pikowego co dało im w pełni zasłużone 14 IMPów. Drugie miejsce przypadło już bardzo utytułowanej parze, czyli Ani i Magdzie, które wykorzystały swoje doświadczenie i pokazały, że nie trzeba grać bardzo wysoko, żeby brać dobre zapisy. Nikt nie mógł się mierzyć z ich żelazną rozgrywką trzech bez atu jednego po drugim. Trzecie miejsce przypadło gościnnej parze: Asi i Karolowi, którzy śmiałą licytacją i trafnymi decyzjami wskoczyli na podium. Wyniki tutaj.

 

 

W klasyfikacji generalnej sezonu letniego grupy Szlem trzecie miejsce zajęła Żaneta (vel Gertruda), która akurat nie mogła się zjawić na ostatnim turnieju, ale regularnie zdobywane punkty pozwoliły na uzyskanie brązowego medalu. Drugie miejsce po raz kolejny przypadło Ani, a pierwsze jej turniejowej partnerce Magdzie. Wyniki tutaj.

 

W grupie Sekwens Mistrzynią Lata została Dorota i nikt nie był wstanie odebrać jej zwycięstwa mimo, że nie uczestniczyła w ostatnim turnieju – Puchar czeka do odbioru! Kolejne miejsce przypadło Tomkowi a tuż za nim uplasowała się uśmiechnięta Marta. Wyniki tutaj.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Do zobaczenia w nowym jesiennym cyklu!