Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

Turniej finałowy z zrzutką w tle

W tą środę zakończyliśmy klasyfikacje letnio-jesienną w grupie Rekontra. Jak to zwykle bywa ostatni turniej obfitował w wielkie emocje, sportową rywalizację i wspaniałe nagrody. Nikt nie wyszedł z pustymi rękoma! Zanim jednak zaczęliśmy turniej był krótki wykład.

Temat wykładu był bardzo praktyczny – rozmawialiśmy o naszej zmorze, czyli o zrzutkach. Skupiliśmy się tylko na pierwszej lewie, żeby dobrze pokazać naszemu partnerowi, co my mamy. Różne sytuacje wymagają innego podejścia – każde rozdanie jest inne, a często ta sama karta będzie niosła inną informację w zależności od sytuacji.

Podczas turnieju walczyliśmy o statuetki za miejsce w turnieju finałowym. Najlepsza para otrzymała:

Walczyliśmy również o puchary za klasyfikację długofalową. Było to podsumowanie kilkunastu tygodni gry i fakt, że do samego końca była walka o pierwsze miejsce, jak i to że aż 6 osób walczyło o miejsce 3 bardzo dobrze świadczy o poziomie grupy.

Przygotowaliśmy również miły upominek dla wszystkich biorących udział.

Drobny upominek: smycz, długopis i talia kart

Turniej rozgrywaliśmy na maksy, ale z racji tego że podczas naszego turnieju były tylko 3 stoły to porównywaliśmy nasze zapisy z zapisami z innego turnieju par, który odbywa się w Warszawie

Trzecie miejsce w turnieju zajęli Dorota z Wojtkiem.

Dorota i Wojtek

Drugie miejsce zajęli Ania z Andrzejem. Dla Andrzeja oznaczało to wygrany wyścig po miejsce na podium klasyfikacji długofalowej.

Ania i Andrzej

Dotychczasowy lider klasyfikacji długofalowej Marcin raz jeszcze pokazał klasę i wygrał turniej w parze z Gosią.

Gosia i Marcin

Andrzej uciekł Magdzie i Magdzie i skończył na trzecim miejscu w klasyfikacji długofalowej. Drugie miejsce zajęła Dorota, a wygrał Marcin. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy zmagania w zimowej edycji!

Zwycięzca klasyfikacji długofalowej – Marcin

Na koniec turnieju zrobiliśmy sobie też wspólne zdjęcie. Wyniki z turnieju można znaleźć tutaj

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *