Weekend z naukabrydza.pl

Wypoczynek w środku jesieni? Jasne, że tak! Wszystkich uczestników zajęć w szkole naukabrydza.pl zapraszamy na wyjazd integracyjny do Skorzęcina! Jak zapewne wiesz nasze zajęcia odbywają się w Poznaniu i w Warszawie  – będzie to więc znakomita okazja, by poznać kilka osób z oddalonego o 300km miasta, zobaczyć pierwszego uczestnika zajęć, a także przekonać się dlaczego Piotrek jest tak kochany przez swoją grupę.

Proponujemy wyjazd do hotelu Białego położonego w malowniczym lokalizacji nad jeziorem Białym (stąd nazwa hotelu!). Skorzęcin jest umiejscowiony 15 kilometrów od autostrady łączącej Warszawę i Poznań, więc dojazd z dwóch ośrodków powinien być komfortowy i nie za długi. Na samym wyjeździe na pewno nie zabraknie brydża! Postaramy się też jednak o inne atrakcje, by zadowolić nawet najbardziej wybrednych wyjazdowiczów!

Nie chcesz zostawiać swojej rodziny? Zabierz ją ze sobą! Skorzęcin, to idealne miejsce do spacerów (idealna pora na grzyby!), joggingu (podobno do Pawła należy rekord na 10km), a ośrodek oferuje także inne atrakcje (sauna, bowling, piłkarzyki). Będzie można też nauczyć się gry w brydża od samych podstaw!

Termin: 10-12 listopada

Miejsce: Hotel Biały, Skorzęcin

Cena: 337zł. (2 noclegi + śniadania)*

Zapisy: do 10.10.2017 – zaliczka 150zł.