Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

WIELKI Finał Mistrzostw Jesieni

20 grudnia na zakończenie Mistrzostw Jesieni rozegraliśmy Świąteczny Turniej Par, w którym można jeszcze było zdobyć upragnione punkty do klasyfikacji generalnej. Tytułowy WIELKI nie jest słowem przypadkowym. W sumie w szranki stanęły 34 duety (!), 20 w Grupie Czerwonej, a 14 w Grupie Zielonej

W Grupie Zielonej tuż za podium Franek i Michał, którzy poznali się tuż przed turniejem, III miejsce zdobyli znający się dłużej Grażyna i Andrzej, a o zwycięstwo walczyły dwie pary z najmłodszej stażem grupy Licytuj instruktora Krystiana. II miejsce z wysokim wynikiem 68% zdobyli Margareta i Wojtek (widać, że ćwiczyli na wyjeździe), a wygrali ANIA i MACIEJ z wynikiem ponad 70%! Wielkie brawa dla wyżej wymienionych i wszystkich uczestników:)

W  Grupie Czerwonej walka była bardziej wyrównana – żadna z par nie przekroczyła 60%, niczym w Finale Grand Prix Polski Par, na uzasadnienie IV miejsce zajęli ex aequo Adam i Tomek i Ania z Agnieszką. III miejsce dla „czerwonych debiutantów” czyli Asi z Pawłem (pokazali kto jeszcze rządzi w rodzinie), na II miejscu doświadczeni Wojciech z Piotrem z grupy eksperckiej, a zwyciężyły Grube Ryby, czyli JUSTYNA i MAGDA 🙂 BRAWO!!!

W klasyfikacji generalnej czwartkowej Grupy Licytuj, tuż za podium Julita, III miejsce dla Jerzego, II miejsce zajęła Ewa, a zwyciężyła zdecydowanie Margareta, brawa i pamiątkowe zdjęcie z instruktorem Krystianem:

Klasyfikacja Mistrzostw Jesieni grupy środowej 'Lejdis’: na podium Beata (3 miejsce) i roześmiana Małgosia (2 miejsce), a triumfował Franek!

A w Grupie Kontra walka o poszczególne miejsca była do ostatniej lewy w turnieju i… nic to nie dało, bo miejsce ex aequo zajęli Iwona z Pawłem, ale na podstawie wyższego wyniku z ostatniego turnieju III miejsce przypadło Pawłowi. II miejsce zajęła Małgosia, a zwyciężyła Monika 🙂 brawo!

A wśród grup czerwonych… W grupie Michaels… IV miejsce Jagna, III miejsce Ika, a dzięki fenomenalnemu wynikowi w turnieju par II miejsce zajął Paweł, a zwyciężyła Asia! Gratulacje!

A wśród Grubych Ryb… Tuż za podium Krzysztof, na III miejsce Ania Z, II miejsce dla Ewy, a zwyciężyła (o 1 pkt) Małgosia – brawo 🙂

Klasyfikacja czwartkowej grupy Rekontra: na III miejscu Tadeusz, II miejsce zdobyła Małgosia a zwyciężył Mateusz!

Mam nadzieję, że doszliście do tego miejsca w relacji 🙂 na koniec klasyfikacja grupy eksperckiej!
III miejsce zajęła Natalia, II miejsce Krzysztof, a tytuł Mistrzyni Jesieni i tym samym Najlepszej Zawodniczki w Warszawie (przez najbliższy kwartał) zdobyła Ula! Fanfary i oklaski raz jeszcze!