Wiosna i dużo rozstrzygnięć także w środę :)

24 kwietnia wspólnym turniejem o Puchar Wiosny zakończyliśmy zmagania w czerwonych grupach (Michaels oraz Lejdis) a także w zielonych – środowej Impas, a także poniedziałkowej Sekwens. Turnieje odbyły się na tych samych rozkładach kart, więc można się porównać 🙂

 Niesamowita rywalizacja toczyła się w sali nr 20. Wyniki zmieniały się jak w kalejdoskopie, a finalnie 5tą parę od 2giej dzieliło mniej niż 2% turniejowych punktów! Trzecie miejsce dla Artura i Agaty, drugie miejsce zajęły Ela i Kasia a zwyciężyły Julita i Dorota. 

Okrzykom radości nie było końca, wybitny fotoreporter uchwycił zwyciężczynie:Szczegółowe wyniki tutaj.

W równie zaciętym turnieju par w grupie czerwonej mikstowe podium! Czy to recepta na sukces i dodatkową motywację? :)) Zwyciężyli Piotr i Hania, a tuż za nimi Małgosia z Mirkiem, a na trzecim miejscu uplasowali się Ika i Wojtek. Szczegółowe wyniki tutaj

W klasyfikacji długofalowej (punkty za wszystkie zajęcia od początku roku zsumowane) wyglądały następująco.
W grupie ‘Lejdis’ zwyciężyła Ludmiła, na drugim miejscu Monika, na trzecim Wojtek. W grupie Michaels triumfowała Agnieszka (wszystkiego najlepszego z okazji urodzin raz jeszcze!), przed broniącą tytułu Asią i Pawłem. Wielkie brawa, a szczegółowe wyniki tutaj.

W I klasyfikacji długofalowej grupy Impas zwyciężyła Agata przed Arturem, a na 3cim miejscu Waldek minimalnie przed swoją ulubioną partnerką Bożenką 🙂 szczegółowe wyniki tutaj.

 

Raz jeszcze wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych optymalnych kontraktów i wybitnych rozgrywek!
Nauka Brydża Team