Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

Wtorkowy Puchar Lata dla Magdy i Justyny!

We wtorek 18 września wspólnym turniejem o Puchar Lata zakończyliśmy zmagania o Mistrzostwa Lata, czyli zwycięstwo w klasyfikacji długofalowej w grupach wtorkowych, czyli Grupie Grube Ryby oraz Grupie Kontra.

Na starcie stanęło rekordowe 8,5 duetu i rozegrali zacięty turniej. Nad wszystkim czuwał najlepszy sędzia w Polsce, czyli Paweł Szymaszczyk, a uczestnikom (jak tylko mógł) pomagał Łukasz Witkowski. Rozdania były emocjonujące, a najlepszą skutecznością wykazały się Magda i Justyna, które wygrały aż 3 szlemiki podczas turnieju! Jedne był mniej, drugie bardziej napięte, ale nienaganna rozgrywka pozwoliła na realizację wszystkich. Przełożyło się to 67,5% w turnieju i dało I miejsce! Brawo! Za nimi uplasowały długo prowadzące Mirka i Swieta, które będą pamiętać, że w 9 kartowy kolor gra się lepiej niż „włoski” na atutach 4 do 3. III miejsce zajęli Ania i Paweł.

W klasyfikacji Grupy Kontra w turnieju zwyciężyli Michał i Waldek! Tuż za nimi Iwona i Małgosia (2) oraz Magda i Dawid (3). Szczegółowe wyniki turnieju znajdują się tutaj

Po doliczeniu wyników turnieju do punktacji długofalowych wyłoniono medalistów. W Grupie Grube Ryby na najwyższym stopniu podium ponownie stanęła Ewa K, poprzednio była oczywiście Mistrzynią Zimy, ponieważ tytułu z Mistrzostw Wiosny broniła Agnieszka 🙂 II miejsce przypadło drugiej Ewie G-S, a na podium wskoczyła Ania P.

W Grupie Kontra na podium przedostał się jeden mężczyzna, ale za to na najwyższy stopień. Mistrzem został Dawid. II miejsce zajęła jego stała partnerka Magda, a trzecie przypadło Iwonie.

Link do wszystkich zdjęć na Facebooku znajduje się tutaj. Serdecznie gratulujemy wspaniałej rywalizacji w sportowej atmosferze i zapraszamy za tydzień na ciąg dalszy naszych zajęć 🙂 Łukasz & Paweł & Igor