Noworoczny kurs dla początkujących

Szukasz pomysłu na prezent pod choinkę? W nadchodzącym nowym roku chcesz nauczyć się czegoś nowego, a przy okazji zdobyć nowe znajomości? Przyjdź na kurs nauki brydża, który rozpocznie się 12 stycznia 2017 roku o godzinie 18:30.

Kurs od „dwójki do asa”

Nasze zajęcia skierowane są dla osób, które nie miały jeszcze styczności z brydżem: zaczniemy od największych podstaw, by skończyć na troszkę bardziej skomplikowanych technikach gry w brydża. Na 5 zajęciach nie tylko zgłębimy tajniki gry i poznamy wszystkie zasady, lecz także rozegramy pierwszy w życiu profesjonalny turniej.
Pierwsze zajęcia już 12 stycznia, o godzinie 18:30

Cena: 300 zł.

mail: [email protected]

Szczegółowe informacje:

Dla kogo: cykl szkoleniowy „Od dwójki do Asa” przeznaczony jest dla początkujących, nie grających nigdy lub w nieznacznym zakresie czasowym w brydża sportowego

Prowadzący: zajęcia prowadzone będą przez Łukasza Witkowskiego – Mistrza Świata Juniorów, oraz Mistrza Polski – Jacka Ciechomskiego.

Miejsce: SPS Construction

ul. Żaryna 2B (budynek D)
02-593 Warszawa,

Termin: cykl obejmuje 5 spotkań – cztery 2.5 godzinne zajęcia oraz ponad trzygodzinny turniej. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu w czwartki o godz. 18.30.

Przypominamy o promocji „Przyjdź we dwoje”: Zabierz ze sobą znajomego, a oboje zapłacicie za kurs 50zł. mniej!

 Liczba chętnych 15 grudnia:

[wppb progress="10/12" option="candystripe green" text="10/12 osób"]