Zwycięstwo Iwony na pożegnanie wiosny

We wtorek, 19.06 w jednej z grup wtorkowych rozegraliśmy tym razem turniej indywidualny 🙂 Rozpoczął się z lekkim opóźnieniem, ponieważ część kibiców nie mogła dojść do siebie po meczu z Senegalem… Ale ad rem! Turniej miał 2 rundy, a po każdym rozdaniu wszyscy zmieniali partnerów! Mimo, że grupa spotyka się już od kilku miesięcy to kilka par debiutowało… “Przecież ja super rozgrywam, mogłaś przyjąć inwit” – zachęcał Paweł… “Skąd miałam wiedzieć, nigdy razem nie graliśmy a miałam minimum ” – odparła z uśmiechem Renata, która po I rundzie zajmowała III miejsce. Prowadziła Małgosia, a za nią wspomniany Paweł. 

Ale było też wiele udanych zagrań, w rundzie finałowej rozdania były bardzo emocjonujące i “obrotowe”, co świetnie wykorzystała Iwona, która z Grażynką zagrała 5 karo i poległy -3, ale bez kontry, co dało im bardzo dobry rezultat gdyż przeciwnicy mogli wygrać popartyjne 4 piki! Tak udany finisz pozwolił Iwonie na zwycięstwo w turnieju! Tuż tuż za nią na drugim miejscu uplasowała się Małgosia, a statuetka za trzecie miejsce powędrowała do Dawida. Tuż za podium zmagania zakończyli Paweł i Andrzej. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników! 🙂

Już od następnego tygodnia rozpoczniemy zmagania w klasyfikacji długofalowej o mistrzostwo lata, a więcej szczegółów na następnych zajęciach!

Do zobaczenia!