Jubileusz dla Ani! 10 edycja w grupie eksperckiej!

W ostatni poniedziałek zmagania o tytuł mistrza zimy zakończyła grupa ekspercka. Edycja była jubileuszowa, ponieważ grupa ze względu na swój długi staż rozegrała zmagania po raz dziesiąty!

Tytuł zdobyła Ania, a na podium znaleźli się Michał oraz Natalia. Podział łupów można określić jako sprawiedliwy, gdyż teraz każdy z wymienionych posiada po 3 tytuły mistrzowskie, więc 9 na 10 edycji padło łupem tej trójki! Brawo, istna dominacja… 
Wielkie gratulacje również dla Krzysztofa, który zajął 4te miejsce i 5tego debiutanta Piotra! Myślę, że głodni sukcesu Panowie w zmaganiach o tytuł mistrza wiosny będą wyjątkowo groźni!
Klasyfikacja znajduje się tutaj a wyniki cząstkowe można otrzymać naciskając zielony plusik 🙂 Zachęcam też do odwiedzenia archiwum klasyfikacji.
 
Wyniki ostatniego turnieju znajdują się tutaj   a zapis z gry z meczu Polska – Szwecja znajdują się tutaj. Można podejrzeć grę m.in. Krzysztofa Jassema oraz Piotra Gawrysia. Turniej padł łupem Wojtka i niżej podpisanego, a po dyskwalifikacji tej nieuprawnionej do startu pary zwycięzcami zostały Dorota i Agnieszka! Panie bardzo ucieszyły się z nagrody i zapewniły, że po weekendzie nie będzie już po niej śladu…
 

 
Wesołych Świąt
Łukasz & Jacek