Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

Multi – finał sezonu Lato 2023

Skończyło się lato, skończyły się wakacje – i my skończyliśmy sezon Lato 2023 w grupie Multi.

Z tej okazji tradycyjnie rozegraliśmy turniej finałowy sezonu, aby zakończyć zmagania tego sezonu, później udało się również wyłonić zwycięzców klasyfikacji długofalowej. Na najlepszych od początku czekały piękne puchary:

Manufaktura zdecydowanie popisała się przy produkcji pucharków

Zmagania w turnieju były widoczne do samego końca, wszyscy uczestnicy dzielnie walczyli do ostatniego rozdania. Wyniki szczegółowe dostępne są tutaj. Jednakże nagrodzić mogliśmy jedynie trzy najlepsze pary.

Trzecie miejsce turnieju zajęli Monika i Krzysiek. Jednym z ich większych sukcesów było rozdanie 5. Wygrali tam spokojne 3Ba, mimo najbardziej niebezpiecznego wistu w króla karo. Tym większa brawa za trafną rozgrywkę!

Król karo był najbardziej niebezpieczny

Ten sukces pozwolił im uplasować się na trzeciej pozycji.

Monika i Krzysiek – III miejsce w turnieju

Dalej na podium mieliśmy Krystynę i Danutę. Dziewczyny grając w obronie robiły co mogły, aby utrudnić rozgrywkę przeciwnikom. Poskutkowało to obłożeniem dwóch szlemików w bez atu, a im dało srebrny medal. Gratulacje!

Krystyna i Danuta – II miejsce w turnieju

Turniej finałowy wygrały… Dominika z Malwiną! Niewątpliwie do zwycięstwa doprowadziło je rozdanie 3. Wylicytowały końcówkę w kara, a następnie bardzo celnie rozegrały ten kontrakt.

Wsparte zapisem z rzeczonego rozdania dziewczyny zwyciężyły w letnim turnieju finałowym. Wielkie gratulacje!

Dominika i Malwina – zwyciężczynie turnieju finałowego

Gdy turniejowe emocje opadały, nadszedł czas na kolejny etap – podsumowanie sezonu. Przez 12 kolejnych zajęć rozgrywane turnieje przynosiły punkty długofalowe, które sumowały się do łącznego wyniku danej osoby. Najbardziej aktywni mieli szanse na spory wynik w długiej fali.

I tak letnie zajęcia zakończyły klasyfikację długofalową z dwiema osobami na III miejscu – Krysią i Krzyśkiem. Jednakże w przypadku miejsc ex aequo przyznajemy puchar tej osobie, która lepiej wypadła podczas finału. Oboje byli na podium, jednak to Krysia była na miejscu wyższym i to ona ostatecznie odebrała nagrodę.

Krystyna – III miejsce w klasyfikacji sezonu Lato 2023

Z kolei pierwsze dwa miejsca dzieliło jedynie 5 punktów. Wicemistrzynią grupy Multi w tym sezonie okazała się Dominika. Wielkie brawa za obecność przez wszystkie zajęcia!

Dominika – II miejsce w klasyfikacji sezonu Lato 2023

Najlepsza jednak okazała się… Monika! Już od pewnego czasu była na pierwszy miejscu w długiej fali, a dobry występ podczas finału pozwolił utrzymać swoją pozycję. Serdeczne gratulacje za świetny wynik!

Monika – zwyciężczyni klasyfikacji sezonu Lato 2023

Szczegółową punktację długiej fali sezonu letniego znajdziesz po tym linkiem.

Dziękuję bardzo za wspaniałe wakacje w grupie Multi. Bardzo się cieszę, że mogliśmy wspólnie ćwiczyć rozgrywkę, szlifować licytację, a także rozpocząć naukę Wspólnego Języka. To jemu właśnie poświęcimy część kolejnego sezonu, z takim optymizmem i chęcią nauki jak dotychczas żaden system nie będzie nam straszy. Zapraszam już na zajęcia w przyszłym tygodniu, przeanalizujemy szczegółowo rozegrane dziś rozdania. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *