Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

Negat – turniej finałowy kursu od2doA

Dziś mieliśmy piąte i ostatnie zajęcia z kursy od dwójki do asa. Z tego okazji zagraliśmy turniej finałowy i zawiązaliśmy w Warszawie grupę Negat.

Poprzednie 4 tygodnie to był intensywny czas nauki. Rozpoczynał się rok szkolny i my przystąpiliśmy do poznawania czegoś nowego. Poznawane przez ten czas zasady wykształciły w nas umysł brydżysty i finalnie pozwoliły stanąć do turnieju finałowego. Na najlepszych oczekiwały specjalne pucharki:

Grawerunek na zdjęciach w rzeczywistości wyglądał jeszcze lepiej!

Niedługo po rozpoczęciu zajęć każdy miał okazję wylosować swojego partnera turniejowego. W turnieju każdy rozegrał 10 przygotowanych rozdań, miały one za zadanie sprawdzić naszą wiedzę zdobytą podczas kursu. Dobrze zobrazują to emocje widoczne na zdjęciach z rozgrywek.

Zmagania były wyrównane, a czołówka walczyła zaciekle. Mogliśmy jednak wyłonić jedynie 3 najlepsze pary. Czas na prezentację wyników turniejowych. Finalnie na trzecim miejscu podium stanęły Ilona oraz Ela. Wielkie brawa!

Ilona i Ela – III miejsce w turnieju

Niewiele przed nimi (różnica była naprawdę marginalna) na drugim miejscu zmagania turniejowe zakończyli Ania z Tomkiem. Serdeczne gratulacje!

Ania i Tomek – II miejsce w turnieju finałowym

Pora wyłonić najlepszych z najlepszych. Pierwsze miejsce w turnieju finałowym kursu od dwójki do asa zdobyli… Agnieszka oraz Piotrek! Świetna robota!

Agnieszka i Piotrek – zwycięzcy turnieju finałowego

Jeszcze raz gromkie brawa dla zdobywców podium, tak oto się oni prezentowali:

Zdobywcy podium w turnieju finałowym

Dziękuję bardzo za wspólnie spędzony czas na naszym kursie. Mam nadzieję, że to był jak najbardziej owocny czas nauki, a brydż stał się Waszą nową pasją. Zapraszam do kontynuacji zajęć w grupie Negat. Będziemy spotykać się w każdą środę o godzinie 18:30 w tym samym miejscu co zawsze. Zaczynamy już za tydzień, nie może Cię zabraknąć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *