Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

Najlepszy stolik to miły stolik

Brydż to piękna gra. Rywalizacja, porównywanie się i dużo emocji. To wszystko schodzi na drugi plan, kiedy atmosfera przy stole jest gęsta. Nasi przeciwnicy nie tylko chcą nam przeszkodzić osiągnąć dobry wynik, ale również pozwalają miło spędzić czas. A gdybyśmy często trafiali na niesympatycznych przeciwników na pewno by nam się to tak bardzo nie podobało. To cała otoczka sprawia, że brydż to magiczna gra.

Na początku uczymy się zasad, ale poza nimi są też inne przepisy, które pomagają rozwiązywać sporne sytuacje. Jednak najważniejsze są te zasady, które nie są nigdzie spisane. Tak jak w wielu częściach naszego życia, tak samo w brydżu jest pewna etykieta i niepisane zasady postępowania, których stosowanie sprawie, że gra nam się po prostu przyjemnie. Nie bez powodu brydż był (a może i nadal jest to powszechna opinia) grą dla dżentelmenów.

Pierwsze miejsce w turnieju zajęli Gosia i Janek. Drugie miejsce przypadło Dorocie i Marcie . Podium zamknęli Kasia i Roman. Wyniki można znaleźć tutaj.