Rozstrzygnięcia na koniec wiosny!

29 w czerwca odbyło się zakończenie kwartału będącego Mistrzostwami Wiosny. Rozegraliśmy tym razem turniej na maxy, który zgromadził rekordową liczbę 15 par, a największa brawa należą się Pawłowi i Krzysztofowi, którzy zwyciężyli! Wielkie brawa, szczególnie, że panowie na co dzień razem w parze nie występują. Srebrne medale zawisły na szyjach Magdy i Pawła, którzy mieli apetyt na wygranie, gdyż już jeden sukces taki na koncie mają. Brązowy medal po “wielkiej pogoni” zdobyli Ania i Michał, rzutem na taśmę wyprzedzając Ewę i Roberta (zwycięzców poprzedniego turnieju), którzy tym razem zakończyli zawody na pechowym 4 tym miejscu. Oklaski dla Moniki i Piotra, którzy ani na krok nie odstępowali doświadczonym przeciwnikom zajmując finalnie 5 miejsce i zdobywając oklaski i nagrody dla najlepszej pary debiutantów! Brawo! Tutaj Wyniki turnieju

Walka w turnieju odbywała się o każdą pozycję gdyż była to ostatnia szansa zdobycia punktów do klasyfikacji generalnych. W klasyfikacji debiutantów zwyciężył Łukasz przed Magdą i Moniką. Brawo!

Klasyfikację czwartkową wygrała Dorota, która z pewnością zadała w trakcie tego kwartału prowadzącemu najwięcej pytań 🙂 ale wygląda na to, że odpowiedzi zaprocentowały! Srebrny medal dla Wojtka a brązowy dla Marka, którzy do samego końca walczyli o triumf z Dorotą.

Klasyfikację poniedziałkową (po raz trzeci!!!) wygrał Michał, drugie miejsca zajęła Ewa, a trzecie Ania.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników! 🙂