W środę mistrzem wiosny został Paweł!

W grupie środowej zakończyliśmy zmagania o mistrzostwo wiosny. Zwyciężył…. A nie, po kolei 🙂

Na zakończenie odbył się turniej, a w nim zwyciężyły panie – Ania oraz debiutantka Beata. Doskonale dogadywały się od samego początku, a kluczem do sukcesu była współpraca na wiście.
Wyniki turnieju znajdują się tutaj.

 

Po zakończeniu turnieju wyniki zostały doliczone do klasyfikacji generalnej, na którą składały się wszystkie wyniki z zajęć aż od 28 marca! Czyli cała kalendarzowa wiosna! Pełne wyniki klasyfikacji generalnej o mistrzostwo wiosny znajdują się tutaj. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników i gratulacje dla najlepszej trójki:
na najniższym stopniu podium znalazła się Ika, która zadedykowała nagrodę swojej stałej partnerce Jagnie. Pucharu stwierdziła, że nie odda, ale dziewczyny podzieliły się słodką nagrodą 🙂
Drugie miejsce przypadło Ani, która niezwykle ucieszyła się z trofeum, ponieważ już nie tylko jej córka Asia zdobywa puchary za brydżowe turnieje i domowa gablota rośnie w siłę!

Zwyciężył Paweł, mimo małego rozprężenia w końcówce miesiąca (pewnie więcej grał w ping-ponga) to równomiernie zdobywane punkty w całym cyklu pozwoliły utrzymać znaczną przewagę. Gratulacje dla wszystkich uczestników, ponieważ atmosfery panującej w grupie każdy może pozazdrościć!

A już za tydzień zaczynamy zmagania o mistrzostwo lata….
Do zobaczenia!
Łukasz & Michał