(wielki) Turniej Nauki Brydża w Warszawie!

27.04.2017 to kolejny ważny dzień w historii Nauki Brydża, gdyż odbył się największy jak do tej pory warszawski turniej par dla naszych kursantów, wzorowo przeprowadzony przez sędziego Pawła w nowoczesnej technologii, dzięki której wyniki zapisywaliśmy w “pierniczkach”.

Złote medale zdobyli Ewa i Robert, II miejsce przypadło Michałowi i Jakubowi, a brąz Zosi i Adamowi! Wielkie brawa! O krok od medalu były Ania i Dorota, a słowa uznania należą się również Łukaszowi i Pawłowi, którzy zajęli 7 miejsce z dodatnim wynikiem IMP, a panowie swoją przygodę z brydżem rozpoczęli całkiem niedawno.

Rywalizacja rozegrała się pomiędzy członkami dwóch najlepszych grup i jak na razie jeszcze trzeba uznać wyższość ‘grupy poniedziałkowej’, która zdobyła 1 i 2 miejsce, ale mam nadzieję, że z racji tego, że turnieje (ten i następny) odbywają się w czwartek to następnym razem gospodarze (grupa czwartkowa) będą mniej gościnni, ale do tego potrzebna jest praca, nauka i wytrwałość w dążeniu do celu, w którym Was dzielnie wspomagamy!

Pełne wyniki znajdują się tutaj: http://turniej.netarteria.pl/170427/
Wyniki poszczególnych klasyfikacji zostały również uzupełnione o wyniki turnieju.

Gratulacje dla wszystkich od załogi prowadzących – Asi, Jacka i Łukasza i do zobaczenia w maju!