O nas

Paweł Jassem

Dyrektor operacyjny

Brydżowe początki: Nie pamiętam. Miałem chyba z 6 lat, kiedy nauczył grać
mnie tata. Niestety, teraz się do tego nie przyznaje. Potem dużo było rodzinnego grania, przede wszystkim z ciocią i kuzynem.

Read full biography...

Łukasz Witkowski

Manager, wykładowca

Brydżowe początki: Do gry w brydża sportowego zachęcił mnie Tata.  Początkowo szło opornie, aż do pierwszego dużego turnieju, czyli Mistrzostw Polski do lat 15. Miałem wtedy 13 lat. Miejsce zająłem odległe, ale postanowiłem, że jeszcze wygram ten turniej. Udało się rok oraz 2 lata później. Potem było już z górki, aż do złotego medalu Drużynowych Mistrzostw Świata do lat 20 z reprezentacją Polski w Chinach.

Read full biography...

Jacek Ciechomski

Brydżowe początki: Pamiętam jak dziś. Miałem 16 lat, starsi koledzy grali i po kilku  prośbach nauczyli mnie podstaw, a potem jakoś poszło. Po kilku lekcjach już ich ogrywałem :)

Read full biography...

  Paweł Szymaszczyk

  Brydżowe początki: W zasadzie uznaję, że wciąż jestem na początku swojej brydżowej drogi, mimo, że gram już od kilkunastu lat, ale spokojnie mogę jeszcze 50 - taka już specyfika tej dyscypliny. Ciągle sprawia mi to wielką frajdę!
  W liceum przyszedł czas na pierwsze turnieje, pierwsze wyjazdy brydżowe, w końcu drobne sukcesy w rywalizacji. W VI 2017 pojechałem jako członek reprezentacji Polski open na Mistrzostwa Europy. W stawce ponad stu drużyn, które zjechały do włoskiego Montecatini, dotarliśmy do ćwierćfinału. To zdecydowanie najważniejsze wydarzenie w mojej brydżowej karierze.
  Jestem również sędzią brydżowym (tytuł sędziego państwowego).

  Read full biography...

   Hanna Ciuńczyk

   Brydżowe początki: W brydża zaczęłam grać na pierwszym roku studiów. Po 2 miesiącach nauki, w listopadzie poszłam na swój pierwszy turniej, a już w marcu wystartowałam w pierwszych Mistrzostwach Polski Juniorów. Nie wygrałam, ale bardzo zachęciłam się do gry. W 2015 roku wystartowałam w pierwszych rozgrywkach kadrowych i od tego czasu intensywnie trenuję, co przełożyło się na awans do reprezentacji Polski juniorek i zdobycie srebrnego medalu Mistrzostw Europy w 2017 roku!

   Read full biography...

    Joanna Michalska

    Brydżowe początki: W brydża musiałam nauczyć się grać w liceum, był to bowiem obowiązkowy kurs, który każda klasa odbywała w ramach lekcji WF-u. Choć początkowo nie cieszyła mnie zmniejszona liczba godzin, podczas których mogłam trenować siatkówkę (mój ówczesny sport numer 1), to wkrótce zaczęłam spędzać w sali brydżowej nie tylko lekcje WF-u, ale również większość lekcji niemieckiego i historii ;)

    Read full biography...

     Dodaj komentarz