O nas

Piotr Jassem

Właściciel

Brydżowe początki: Moja przygoda brydżowa jest nierozerwalnie związana z moją rodziną. Już jako mały chłopiec zastanawiałem się gdzie i po co wyjeżdża mój Tata na długie tygodnie. Mama zawsze odpowiadała, że na brydża.

Przeczytaj pełną biografię

Paweł Jassem

Dyrektor operacyjny

Brydżowe początki: Nie pamiętam. Miałem chyba z 6 lat, kiedy nauczył grać
mnie tata. Niestety, teraz się do tego nie przyznaje. Potem dużo było rodzinnego grania, przede wszystkim z ciocią i kuzynem.

Przeczytaj pełną biografię

Łukasz Witkowski

Manager, wykładowca

Brydżowe początki: Do gry w brydża sportowego zachęcił mnie Tata.  Początkowo szło opornie, aż do pierwszego dużego turnieju, czyli Mistrzostw Polski do lat 15. Miałem wtedy 13 lat. Miejsce zająłem odległe, ale postanowiłem, że jeszcze wygram ten turniej. Udało się rok oraz 2 lata później. Potem było już z górki, aż do złotego medalu Drużynowych Mistrzostw Świata do lat 20 z reprezentacją Polski w Chinach.

Przeczytaj pełną biografię

Hanna Ciuńczyk

Wykładowca

Brydżowe początki: W brydża zaczęłam grać na pierwszym roku studiów. Po 2 miesiącach nauki, w listopadzie poszłam na swój pierwszy turniej, a już w marcu wystartowałam w pierwszych Mistrzostwach Polski Juniorów. Nie wygrałam, ale bardzo zachęciłam się do gry. W 2015 roku wystartowałam w pierwszych rozgrywkach kadrowych i od tego czasu intensywnie trenuję, co przełożyło się na awans do reprezentacji Polski juniorek i zdobycie srebrnego medalu Mistrzostw Europy w 2017 roku!

Przeczytaj pełną biografię

  Igor Łosiewicz

  Wykładowca

  Brydżowe początki: W wieku 12 lat dość przypadkowo rozpoczęła się moja przygoda z brydżem, ale udało mi się wygrać pierwsze dwa turnieje międzyszkolne, w których wziąłem udział. Następnie zacząłem zdobywać medale w zawodach rangi wojewódzkiej i tak poprzez kolejne tytuły Mistrza Polski, zdobyłem tytuł Mistrzostw Świata do lat 20 z reprezentacją Polski w Chinach

  Przeczytaj pełną biografię

   Michał Kania

   Wykładowca

   Brydżowe początki: Zacząłem grać w brydża kiedy miałem 7 lat. Na początku grałem w domu z tatą, a potem nim się obejrzałem byłem już 4-krotnym Mistrzem Polski Młodzików. Jednak największym sukcesem było poznanie tak wielu wspaniałych osób na brydżu.

   Przeczytaj pełną biografię

    Paweł Szymaszczyk

    Wykładowca, Sędzia

    Brydżowe początki: W zasadzie uznaję, że wciąż jestem na początku swojej brydżowej drogi, mimo, że gram już od kilkunastu lat, ale spokojnie mogę jeszcze 50 - taka już specyfika tej dyscypliny. Ciągle sprawia mi to wielką frajdę!

    Przeczytaj pełną biografię

     Ewa Maksymiuk

     Wykładowca

     Brydżowe początki:
     Do Brydża zachęcili mnie rodzice, którym zawsze brakowało 4 osób do tej wspaniałej gry. Zapisali mnie i siostrę na kółko brydżowe i po pierwszych zajęciach grałyśmy już z rodzicami robry. Potem z siostrą nabrałyśmy wprawy, umiejętności i zaczęłyśmy zdobywać medale na Mistrzostwach Polski.

     Przeczytaj pełną biografię

      Kacper Kopka

      Brydżowe początki:
      W brydża zacząłem grać zupełnie przypadkiem w wieku 9 lat. Tata jechał na turniej i nie mógł zostawić mnie samego w domu, więc postanowił, że pojadę z nim. 2 lata później wygrałem swoje pierwsze Mistrzostwa Polski Młodzików, a w wieku 13 lat zostałem powołany wraz z partnerem do reprezentacji Polski do lat 16, na Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów, które wygraliśmy. Ten sukces sprawił, że nabrałem jeszcze więcej chęci, aby poprawiać swoje umiejętności, co czynię do teraz.

      Przeczytaj pełną biografię

       Dodaj komentarz