Pierwsze rozstrzygnięcia Mistrzostw Jesieni

17 grudnia zakończyliśmy nasz 21. kurs Od Dwójki Do Asa rozegraniem przez uczestników ich pierwszego turnieju brydża sportowego a zadanie było przed nimi nietrudne, ponieważ grali w jednym turnieju przeciwko nieco bardziej doświadczonym parom Grupy Szlem. 

W klasyfikacji grupy szlem III miejsce zajęły Bogna i Natalia, II miejsce przypadło Eli i Tomaszowi, a zwyciężyli Michał i Przemek – wielkie brawa raz jeszcze, ponieważ podczas wręczania nagród brawa były ogromne: 🙂
Panowie nagrali bardzo dobry wynik 56%, co dałoby miejsce na podium nawet w ‘starszej’ grupie, to świetny prognostyk przed kontynuacją kursu, którą planujemy od 7 stycznia (poniedziałki, g. 18.30 niezmiennie).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W turnieju finałowym grupy Szlem tuż za podium znowu… Ania z Basią. Miłe Panie, do 3 razy sztuka! Brązowy medal wywalczyły Marysia z Moniką, brawo! Statuetki za II miejsce powędrowały do Ani i Magdy, a słodkości i puchary dla triumfatorek, czyli Żanety i Małgosi, który wygrały z wielkim wynikiem ponad 70%! Pełne wyniki znajdują się tutaj.

  

W klasyfikacji generalnej, czyli zsumowaniu wszystkich turniejów od początku listopada do 17 grudnia włącznie III miejsce przypadło Sylwii, II miejsce Michałowi, a zwyciężyła Magda. Tutaj należą się największe brawa, ponieważ do triumfu niezbędna jest równa forma na wszystkich rozgrywanych turniejach i umiejętność dostosowania się do różnych partnerów, którzy czasem byli losowani przez prowadzącą Ewę. Pełne wyniki znajdują się tutaj

 

Dziękujemy za udział w turnieju i raz jeszcze życzymy Państwu Wesołych Świąt!
Do zobaczenia na kontynuacji kursu obu grup, czyli 7 stycznia (poniedziałki, g. 18.30 niezmiennie).

Ewa, Kacper, Michał, Łukasz