Skontaktuj się z nami

Przejdź do treści

Podsumowanie Jesieni

Na ostatnich zajęciach podsumowaliśmy klasyfikacje długofalowe w edycji Jesień 2021 w poniedziałkowych grupach (Kara i Transferowy Szlem). Poznawaliśmy nowe, brydżowe tajniki, które później wykorzystywaliśmy podczas turniejów rozgrywanych na zajęciach. Do ostatniego turnieju nic nie było rozstrzygnięte i można było walczyć o lepsze miejsce. I niektórym się udało. Wyniki z turnieju podsumowującego można znaleźć tutaj.
W turnieju zwyciężyli Sabina i Jarek z grupy Transferowy Szlem. Warto wspomnieć o bardzo dobrym wyniku Uli i Wojtka z grupy Kara. Graliśmy wspólny turniej dla obu grup, więc wyprzedzili wiele par grających dłużej od nich!

Klasyfikacja Długofalowa - Kara
Zwycięzca klasyfikacji długofalowej grupy Kara

W grupie kara zwyciężyła Ania. Po turnieju finałowym na drugie miejsce wskoczył Wojtek wyprzedzając Małgosię. Różnica między nimi była minimalna!
Klasyfikacja długofalowa grupy Kara

Zwycięzca klasyfikacji długofalowej grupy Transferowy Szlem

W grupie Szlem zwyciężyła Ela. W ostatnim turnieju wyprzedziła swoją partnerkę Dorotę. Dziewczyny dzielił 1 punkt. Na najniższym stopniu podium uplasowała się Monika, która również o punkt wyprzedziła Magdę.
Klasyfikacja Długofalowa grupy Transferowy Szlem

Zakończyliśmy już jesień w grupach poniedziałkowych. W przyszłym tygodniu zaczynamy nową klasyfikację długofalową – tym razem w edycji Zimowej. Powodzenia!